Wrzesień - ,,Dzień Przedszkolaka"

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA WAŻNA SPRAWA…

W środę 20 września 2023 r. przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Trześniowie obchodziły OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

To ważne święto zostało ustanowione, aby podkreślić wartość edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz do promowania wychowania przedszkolnego w środowisku.

Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. „Biedroneczki”, „Muchomorki” i „Krasnoludki” w kolorowych strojach świetnie bawiły się do przebojów muzyki dziecięcej, brały udział w konkursach i zabawach w swoich salach. Korzystając z pięknej pogody wszystkie przedszkolaki wybrały się również na spacer w pobliżu przedszkola, informując okolicznych mieszkańców o ich święcie.

Wszystkim dzieciom życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają!!!