Styczeń -Konkurs plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY

5 listopada został ogłoszony Konkurs Plastyczny „MÓJ ULUBIONY BOHATER BAŚNI ANDERSENA”, którego głównym organizatorem było Przedszkole w Haczowie.

Do 30 listopada dzieci z wszystkich grup mogły wykonać pracę plastyczną dowolną techniką, aby wziąć udział w konkursie. Wpłynęło 24 prace. Wszystkie zostały umieszczone na tablicach w szatni. 15 grudnia zakończyliśmy pierwszy etap konkursu w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem i drobnym upominkiem. Juri wybrało 9 prac, które zostały przekazane do Przedszkola w Haczowie.

8 stycznia zakończono konkurs i rozdano nagrody. Jedna praca zdobyła I miejsce – Aleks Potocki, trzy zostały wyróżnione – Julia Jakubiak, Julia Tomaszewska, Hanna Wójcik.