Styczeń - Bal Karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal Karnawałowy, dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W tym roku w naszym przedszkolu taki bal odbył się 29 stycznia. Każda grupa z powodu epidemii bawiła się w swojej sali. Nauczycielki dołożyły wszelkich starań, by wystrój „sali balowej” wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach i licznych konkursach. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego Balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny Bal Karnawałowy już za rok.