Październik ,,Pasowanie na Starszaka"

,,Wszyscy pięknie dziś ubrani, uśmiechnięci, uczesani. Dzień ten w sercach nam zostanie, bo dziś będzie pasowanie!"

W dniu 12 października 2021r. dzieci z grup: ,,Ufoludków” oraz ,,Mądrych Sówek " uczestniczyły w uroczystości Pasowania na Starszaka. Dzieci w przedszkolnych strojach leśnych zwierząt z dumą recytowały wiersze, śpiewały piosenki, uczestniczyły w inscenizacji o Jesieni.

Wzruszeni rodzice nagrodzili gromkimi brawami swoje pociechy. Kulminacyjnym wydarzeniem uroczystości było złożenie przyrzeczenia przez naszych przedszkolaków oraz pasowanie na Starszaka dokonane przez Panią Dyrektor – Lucynę Zgłobicką zaczarowanym ołówkiem, które przypieczętowało wcześniej złożoną przysięgę.

Pani Marta Boczar i Pani Marzena Ziemiańska, wychowawczynie grup wręczyły każdemu Starszakowi piękny i kolorowy dyplom oraz skromny upominek z tej okazji.

Dla wszystkich dzieci były to na pewno niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń.