Październik - ,,Pasowanie na Przedszkolaka"

20 października 2022 r. w Przedszkolu w Trześniowie odbyła się uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka". Bohaterami były dzieci z grupy ,,Biedroneczki”, które dopiero zaczęły przygodę z przedszkolem.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: dzieci z grupy „Muchomorki” wraz z panią Dorotą Frydrych oraz wicedyrektor Aneta Gruszka.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości i małych przedszkolaków. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie kredki przez panią wicedyrektor na ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia.

Uroczystość można zobaczyć na filmiku wchodząc na link poniżej😊