Maj - ,,Dla Mamy i Taty"

W dniu 9 czerwca 2022 r. obchodziliśmy bardzo ważne święto jakim jest Dzień Mamy i Taty. Jest to idealny moment na złożenie życzeń Kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy zwyczajny dzień.

Przedszkolaki wierszem, piosenką oraz tańcem wyrazili miłość do swoich rodziców. Humorystycznym akcentem uroczystości była „FAMILIADA” przygotowana przez dzieci z najstarszej grupy. Na zakończenie przedszkolaczki wręczyły rodzicom pamiątkowe prezenty: zdjęcia z sesji rodzinnej oraz magnesy😊

Wszystkie dzieci wyrażały, jak tylko umiały, swą miłość i wdzięczność swoim rodzicom, a rodzice nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich pociech.