Luty - Quiz matematyczny

Quiz matematyczny W piątek, 19 lutego odbył się quiz matematyczny, w którym wzięły udział dzieci z grupy „Krasnoludków”. Celem quizu było: rozwijanie zainteresowań matematycznych, rozwijanie logicznego myślenia oraz kształtowanie dojrzałości emocjonalnej i umiejętności pokonywania trudności. Przedszkolaki rozwiązywały zadania m. in. z zakresu znajomości figur geometrycznych, rozpoznawania liczb, dodawania w zakresie 10, orientacji w przestrzeni i w czasie. Dzieci nie miały trudności, poradziły sobie doskonale. Przedszkolaki świetnie się bawiły jako mali matematycy, a przy okazji pokazały, ile potrafią. Każdy uczestnik otrzymał „ Dyplom za osiągnięcia matematyczne”. Dziękujemy za udział w quizie.