Luty - Konkurs plastyczny ,,Moja wieś - moja historia"

Moja wieś, moja historia”

w Przedszkolu Samorządowym w Haczowie z filią w Trześniowie

Realizując Roczny plan pracy przedszkola oraz kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2022/2023 w Przedszkolu Samorządowym w Haczowie z filią w Trześniowie zorganizowano konkurs plastyczny „Moja wieś, moja historia”. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie przedszkolaki uczęszczające do przedszkola w Haczowie oraz filialnej placówki w Trześniowie. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań swoją miejscowością i jej historią oraz przybliżenie dzieciom dziedzictwa kulturowego naszego regionu.

We wtorek 28 lutego 2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród. W przedszkolu w Trześniowie komisja oceniła łącznie 21 prac. W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na kreatywność oraz samodzielność w wykonywaniu prac. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i różnorodne, pokazały piękno miejscowości, w których mieszkają dzieci uczęszczające do naszego przedszkola.

Nagrody przyznano:

I miejsce – Laura Prugar – gr. III „Krasnoludki”

II miejsce – Hanna Wójcik – gr. III „Krasnoludki”

III miejsce – Hubert Dzido – gr. II „Muchomorki”

oraz przyznano 3 wyróżnienia:

Antoni Bukład – gr. I „Biedroneczki”

Amelia Bolanowska – gr. II „Muchomorki”

Antoni Adamczak – gr. III „Krasnoludki”.