Luty - Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, wystrój i skoczna muzyka- w takiej atmosferze bawiły się dzieci 11 lutego podczas Balu Karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Był również „słodki poczęstunek” oraz wykonano pamiątkowe zdjęcia.