Luty - ,,Bal karnawałowy"

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU W TRZEŚNIOWIE

„W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

Strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni w pięknej sali.”

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było i w naszym Przedszkolu dnia 08. 02.2023 r., kiedy odbył się Bal Karnawałowy, na który dzieci z radością czekały. Sala Muchomorków ozdobiona kolorowymi balonami, girlandami i serpentynami wypełniła się niecodziennymi gośćmi. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu pojawiły się księżniczki, Spidermany, wróżki, policjanci, strażacy, pszczółki i jeszcze wiele innych postaci z ulubionych bajek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach i zabawach.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.