Listopad - ,,W hołdzie dla Ojczyzny"

,,Hołd wdzięczności Polska składa

I my przedszkolaki, o tym pamiętamy

i dlatego dzisiaj dla Polski śpiewamy”
.

Z wielkim zaangażowaniem dzieci
z grupy ,,Mądrych Sówek" przygotowane przez wychowawczynię panią Martę Boczar, swoją miłość do ojczyzny wypowiedziały w wierszu „ Katechizm polskiego dziecka”. Nie zabrakło wspomnień o tym, że Polska miała kłopot z sąsiadami trzema. Ulubioną piosenkę przedszkolaków „Jesteśmy Polakami” zaśpiewano z ogromnym entuzjazmem. Na hasło pani Dyrektor Przedszkola - Lucyny Zgłobickiej ,,Do hymnu"  dzieci przyjęły odpowiednią postawę podczas śpiewania, który opanowały rewelacyjnie.
W prezentacji nie zabrakło również wyrażania uczuć do Ojczyzny poprzez taniec.

Wydarzeniu temu towarzyszyły dzieci z innych oddziałów, które oklaskiwały gromkimi brawami swoich starszych kolegów.

Specjalnie na tę uroczystość dzieci przyszły do przedszkola pięknie ustrojone w barwy biało- czerwone. Całemu wydarzeniu towarzyszyły piękne dekoracje w barwach biało- czerwonych
całego przedszkola.