Listopad - ,,Pan Wójt w Naszym Przedszkolu"

24 listopada Wójt Gminy Haczów wręczył nagrody uczestnikom konkursu plastycznego na „Plakat promujący właściwą segregację odpadów”. W konkursie wzięło udział 140 dzieci ze Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli z Gminy Haczów. Celem konkursu było przede wszystkim zachęcenie dzieci i młodzieży do zaangażowania się w selektywną zbiórkę odpadów w gospodarstwach domowych oraz promowanie zachowań proekologicznych i troski o środowisko naturalne.

Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz upominek, natomiast zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali nagrody edukacyjno – sportowe. Wybrane prace zostaną umieszczone na plakatach promujących właściwą segregację na terenie gminy, a także w kalendarzu gminnym wydanym na rok 2023. Z naszego przedszkola również dzieci otrzymało wspaniałe nagrody.