Kwiecień - ,,Z wizytą w Przedszkolu w Haczowie"

Z wizytą w Przedszkolu Samorządowym w Haczowie .

Wszyscy chcemy, aby w pokoju dziecięcym w domu, jak i w przedszkolu, do którego uczęszcza nasze dziecko, było bajecznie kolorowo, wesoło i estetycznie .

Dlatego okres zawieszenia zajęć ( marzec- kwiecień ) w Przedszkolu Samorządowym w Haczowie z filią w Trześniowie był czasem ważnego wyzwania i intensywnych prac dla wszystkich pracowników obsługi i nauczycieli.

Przedszkolne ściany w salach i w holu wymagały odświeżenia oraz odmalowania. Dlatego Panie pracujące w przedszkolu zamieniły się w artystki: malowały, wykonywały indywidualne rysunki i dekoracje. Lamperie w poszczególnych salach zostały odmalowane razem z dekoracjami ozdobnymi tzn.: z motylkami, kwiatami, figurami, choinkami .

Na holach: na parterze oraz na I piętrze kolorystyka ścian również została zmieniona, a motywy dekoracyjne odświeżone i zmodyfikowane.

Mamy nadzieję, że wszystkie nasze działania zostały zauważone przez dzieci i ich rodziców, a co za tym idzie - przyczynią się do milszego spędzenia czasu w przedszkolu.

Równocześnie, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dn. 26.03.2021 r. były prowadzone przez nauczycieli zajęcia stacjonarne, opiekuńczo-wychowawcze oraz zdalne.

Lucyna Zgłobicka