Grudzień - Wizyta Św. Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja

3 grudnia 2021 r w piątek nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj.

Wszystkie grupy pod okiem pań przygotowywały się na powitanie miłego gościa. Od kilku dni słychać było na korytarzu przedszkolnym śpiew radosnych piosenek, recytowanie wierszy.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci ubrane w piękne czerwone stroje już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały dzwoneczka. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Zaraz po śniadaniu zawitał do naszego przedszkola w Trześniowie.

Nasz gość zaczął swoją wizytę od naszych najmłodszych „Biedroneczek”, następnie odwiedził „Muchomorki” oraz „Krasnoludki”. Dzieci dzielnie zatańczyły i zaśpiewały przygotowane piosenki, recytowały wiersze, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci.

Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.