Grudzień - Wigilia w Przedszkolu

Wigilia w przedszkolu

W czwartek 22 grudnia 2022 roku w naszym przedszkolu odbył się uroczysty obiad z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Z powodu choroby dzieci, a w związku z tym dużej nieobecności, nie udało się przedstawić tradycyjnych Jasełek przez grupę Krasnoludki. Mimo to, atmosfera panująca w tym dniu była bardzo uroczysta i radosna. Grupa Muchomorki wraz z panią Dorotką przygotowały krótki występ, w którym wierszem i piosenką wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Następne wszyscy razem zebraliśmy się na jadalni, pani wicedyrektor Aneta Gruszka złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Wszyscy podzielili się opłatkiem i wspólnie zjedli tradycyjne wigilijne potrawy przy pięknie udekorowanym stole. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Po Wigilii na dzieci czekały niespodzianki pod choinką. Każda grupa otrzymała zabawki do swojej sali.

Wszystkim Rodzicom, naszym wychowankom i ich najbliższym życzymy zdrowych, radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2023 Roku.