Grudzień - Wigilia w przedszkolu

Wigilia w przedszkolu

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna Wigilia, która odbyła się 20 grudnia 2021 r. W tym dniu najmłodsze przedszkolaki z grup „Biedroneczki” i „Muchomorki” pod okiem pań przygotowały piękny program artystyczny wprowadzający w nastrój Bożego Narodzenia. Następnie udaliśmy się na jadalnię, aby dzielić się opłatkiem, składać sobie życzenia, kolędować. Dzieci wspólnie z paniami zjadły świąteczny wigilijny obiad przy pięknie udekorowanych stołach. Nie zabrakło również świątecznych ciasteczek i owoców.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje.