Grudzień - Spotkanie z panią policjantką

SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANTKĄ

07 grudnia odwiedziła nasze przedszkole pani policjantka z Posterunku Policji w Haczowie. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń, np. spotkania z osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu.  Zostały również przedstawione i przećwiczone zasady właściwego zachowania się podczas ataku psa.

Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy.

Dzieci chętnie wysłuchały opowiadań o codziennej pracy policjanta. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa.