Grudzień - ,,Mikołaj w Przedszkolu"

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia w naszym przedszkolu wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nadsłuchiwały „mikołajkowych” dzwoneczków. Mikołaj nie zawiódł i zaraz po śniadaniu odwiedził wszystkie przedszkolaki. Nasz gość zaczął swoją wizytę od najmłodszych. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość.

Każda grupa powitała Mikołaja wierszem i piosenką, a On rozdawał dzieciom prezenty.
Spotkanie z niezwykłym gościem sprawiło dużo przyjemności, uśmiechu i zabawy. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia, grupowe i indywidualne, a Mikołaj obiecał, że odwiedzi dzieci już za rok!