Czerwiec - ,,Z wizytą w Szkole Podstawowej w Trześniowie"

Wizyta przedszkolaków

w Szkole Podstawowej w Trześniowie

Dla 6-latków z naszego przedszkola ten rok szkolny jest ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w szkolną rzeczywistość 16 czerwca grupa „Krasnoludki” wraz z wychowawcą Anetą Gruszką udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej w Trześniowie.

Przedszkolaki zostały zaproszone przez wychowawcę klasy II, panią Jadzię Duszę na lekcję matematyki. Nasze dzieci miały okazję poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Z dużym zaangażowaniem wzięły udział we wspaniałej lekcji, na której pokazały swoje zdolności i umiejętności. Następnie udały się do klasy III gdzie zasiadły do szkolnych ławek.

Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu!!!

POWODZENIA!!!