Czerwiec - ,,Pożegnanie Starszaków"

„Pożegnania nadszedł czas”

25 czerwca 6-latki żegnały się z przedszkolem, ze swoimi Paniami i młodszymi kolegami i koleżankami.

Tym razem na uroczystości mogli być już obecni rodzice, dla których to szczególny dzień, gdyż po wakacjach ich dzieci nie wrócą już do przedszkola, ale przekroczą progi szkoły. Była również obecna Pani Dyrektor Lucyna Zgłobicka.

Oficjalną część rozpoczęła Pani Wicedyrektor Maria Wojtuń witając przybyłych gości i dzieci. Następnie swój program rozpoczęły 6-latki tańcząc Poloneza. Potem były wiersze i piosenki, w których zawarte były słowa pożegnania i podziękowania. Nie brakowało łez wzruszenia. Na zakończenie Starszaków pożegnały 5-latki, życząc im jak najlepszych ocen w szkole.

Po głównej części programu, nadszedł najbardziej wzruszający moment. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobny upominek przypominający im wspólnie spędzone chwile w przedszkolu.

Pani Maria Wojtuń złożyła szczególne podziękowania Pani Annie Wójcik, która przez kilka lat była przewodniczącą Rady Rodziców, a Pani Dyrektor życzyła wszystkim rodzicom i dzieciom pogodnych, spokojnych i bezpiecznych wakacji.